Pastato išorė yra tai, ką jūsų klientai ir tiekėjai pastebi pirmiausia atvykę pas jus. Fasadus nuolat veikia vėjas, lietus, ant jų nusėda dulkės, žiedadulkės, ko pasekmė – samanos, nuo lietaus ir dulkių mišinio atsiradę nutekėjimų ruožai. Visa tai nepuošia jūsų verslo ar namų ir prisideda prie greitesnio pastato irimo, augančių eksploatacinių kaštų. Tad jei jums reikalingas fasadų plovimas – kreipkitės į mūsų komandą. Garantuojame, kad jums bus suteiktas profesionalus servisas, o pastato išore tinkamai pasirūpinta.

indoma

Profesionalaus fasadų valymo privalumai:

  • Išvalius fasadą, pastatas įgauna šviežią, ryškią spalvą ir reprezentatyvią išvaizdą.
  • Atlikus fasado valymo darbus, pailgėja apdailos medžiagų ir dažų eksploatacijos trukmė, sumažėja agresyvios išorinės aplinkos poveikis.
  • Išvalytas fasadas suteikia pastatui patrauklumo. Tai labai svarbu versle. Minimaliomis išlaidomis pagerinę pastato išvaizdą, jį galite parduoti ar išnuomoti už didesnę kainą.
  • Naudojame 100 % ekologišką valymo metodą.
  • Valant fasadus, purvas šalinamas nuo įvairių pastatų paviršių: dirbtinio ir natūralaus akmens, stiklo, betono, plytų ir t. t.

PROFESIONALAUS FASADŲ VALYMO PRIVALUMAI

Pastatų išorės valymas – kruopštus ir atsakingas darbas. Siekiant išsaugoti pastato grožį ir funkcionalumą yra būtina naudoti tinkamas medžiagas, o naudojant aukšto slėgio valymo įrenginius – įvertinti pastatų sandarą ir konstrukcijas. Savarankiškai valydami namo fasadą galite jį pažeisti: panaudoti per stiprią srovę, ko pasekmė – nutrupėjęs tinkas, dažai, kiti pastato papuošimai. Be to, jei pastatas aukštas, gali būti sudėtinga savarankiškai nuplauti aukščiau esančius aukštus, fasado elementus, todėl pastatas atrodys nereprezentatyviai.

KADA REIKIA ATLIKTI FASADO PLOVIMO DARBUS?

Ši paslauga dažniausiai užsakoma pavasario ir rudens sezonais. Tačiau, jei pastatas yra prie judrios gatvės, objektą nuolat supa drėgmė ir žaluma – gali kilti ir dažnesnis poreikis atlikti fasado plovimą.

Mūsų specialistai įvertins su tuo susijusias sąlygas ir pasiūlys geriausią fasado valymo darbų grafiką.

indoma

Turite klausimų, dėl “Fasadų valymas” paslaugos?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 660 29900